O nas, o firmie Inter-Comp.Pl • www.monitoring.bydgoszcz.pl
 
Kontakt GG  tel. 52 382-44-00, infolinia: 801-000-759
O nas, o firmie Inter-Comp.Pl • www.monitoring.bydgoszcz.pl O nas, o firmie Inter-Comp.Pl • www.monitoring.bydgoszcz.pl O nas, o firmie Inter-Comp.Pl • www.monitoring.bydgoszcz.pl O nas, o firmie Inter-Comp.Pl • www.monitoring.bydgoszcz.pl O nas, o firmie Inter-Comp.Pl • www.monitoring.bydgoszcz.pl O nas, o firmie Inter-Comp.Pl • www.monitoring.bydgoszcz.pl  

 
 
 
 

O nas

Od początku 2004r. działamy pod nazwą Inter-Comp.Pl. Jesteśmy wieloprofilową firmą z sektora IT specjalizującą się w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych.
 
Podstawową naszą działalnością jest kompleksowa obsługa informatyczna małych i średnich przedsiębiorstw. Współpraca z nami umożliwia załatwienie wielu spraw z szeroko pojętego sektora IT, bez potrzeby poszukiwania rozwiązań w kilku lub nawet kilkunastu firmach. Doświadczenie zdobyte przez ostatnich kilka lat na rynku lokalnym, pozwoliło nam dostosować jakość i ceny usług do zapotrzebowania klientow.

W swojej działalności koncentrujemy się na przygotowaniu rozwiązań funkcjonalnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, estetycznie zaprojektowanych. Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem informatyków, posiadającym rozległą wiedzę z zakresu najnowszych technologii IT.

Zajmujemy się również obsługą klientów indywidualnych prowadząc sprzedaż podzespołów i akcesoriów komputerowych, jak również sprzętu i okablowania do sieci LAN/WLAN. Wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę znajdą Państwo w naszych serwisach internetowych.

Inter-Comp.Pl to nie tylko sklep internetowy z podzespołami komputerowymi i sprzętem sieciowym, ale również z kamerami IP i ich akcesoriami.  Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą w zakresie doradztwa, instalacji oraz wdrożeń rozwiązań monitoringu opartego o system kamer IP. Wykonamy i zmodernizujemy również Państwa istniejącą siec komputerową tak aby w sposób niezawodny i szybki przesyłała strumienie video do serwera lub rejestratora NVR.
 
Referencje
 
SKOK - referencje
StarNet Telecom - referencje
PKP - referencje
SKOK - referencje
Korbud Koronowo - referencje
DONG YANG Mława - referencje
Wydział Oświaty Koronowo - referencje
MGOPS Susz - referencje
Oczszczalnia ścieków w Koronowie - referencje
Chemirol - referencje
SFUP - referencje
MSU - referencje
Certyfikaty

QNAP - certyfikat Gold Partner
BKT Elektronik - Certyfikat
FEN - certyfikat
DrayTek - certyfikat
     

Kroll Ontrack - certyfikat
Ever - Certyfikat
       QNAP_certyfikat           


Nasze serwisy WWW

Wszystkie znaki towarowe użyte w serwisach www należących do Inter-Comp.Pl należą do odpowiednich właścicieli. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie jest zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).

www.inter-comp.pl | www.szafa-rackowa.pl | www.routery.sklep.pl | www.media-konwertery.pl | www.lan.sklep.pl
Copyright © 2007-2021 by Inter-Comp.Pl